یکی از رایج ترین علل کمر درد و همچنین درد پاها فتق دیسک کمر می باشد.بین ۶۰% تا ۸۰% مردم کمر درد را در دوره ای از زندگیشان تجربه می کنند.درصد بالایی از مردم کمر درد و پا دردی را که بوسیله فتق دیسک کمر بوجود می آید را دارند.

اگرچه فتق دیسک کمر بعضی اوقات می تواند خیلی دردناک باشد اما بیشتر مردم احساس خیلی بهتری با درمان غیر جراحی دیسک کمر  بعد از چند هفته یا چند ماه خواهند داشت.

علل فتق دیسک کمر

در بسیاری از موارد فتق دیسک کمر مربوط به افرایش سن بصورت طبیعی می باشد.در کودکان و نوجوانان دیسک ها دارای محتوای فراوانی از آب می باشند. وقتی که مسن تر می شویم دیسک ها شروع به خشک شدن و ضعف می کنند. دیسک ها شروع می کنند به چروک شدن وفضای بین مهره ها باریک تر می شود. این فرایند طبیعی افزایش سن تخریب دیسک کمر نامیده می شود.

علائم دیسک کمر

درد مربوط به فتق دیسک کمر با خم شدن به جلو و با عطسه و سرفه تشدید می‌شود. این درد در مسیر عصب سیاتیک است. درد فتق دیسک کمر به صورت ناگهانی شروع شده و با استراحتی کوتاه رفع می‌شود. اگر چنین دردی با بی‌حسی کف پا یا اختلالات نگه‌داری ادرار و مدفوع همراه باشد باید جهت رفع آن به دنبال درمان بود.

درمان فتق دیسک کمر با لیزر درمانی :

کلینیک درد با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین روش های درمان بدون جراحی مانند لیزر درمان دیسک کمر و توسط بهترین متخصص درمان فتق دیسک کمر  مفتخر است تاکنون درمان های موفقی را در اختیار بیماران مبتلا به فتق دیسک کمر قرار داده است و افرادی که از بیماری فتق دیسک کمر خود رنج می برند می توانند با مراجعه به این مرکز و استفاده از بهترین خدمات درمانی این مرکز مانندلیزر درمانی و بهبود فتق دیسک کمر از حس خوب سلامتی لذت ببرند .

برای مطالعه بیشتر:

درمان پارگی دیسک کمر 

درمان دیسک کمر با لیزر 

Tagged with:  
moshavere
مشاوره درد

وبگذر

moshavere

عمل بسته آندوسکوپی دیسک جهت پارگی دیسک در بیمار با وزن ۱۳۰ کیلو بدون بیهوشی

عمل بسته آندوسکوپی دیسک جهت پارگی دیسک بین پنج و یک

آندوسکوپی دیسک در پارگی شدید دیسک

قطع درد بیمار بلافاصله پس از عمل آندوسكوپی دیسك

نظر بیماران

جراحی بسته دیسک کمر به روش آندوسکوپی توسط دکتر فصیحی

[dopts id="3"]


طراحی سایت و سئو

نقشه